Senarai AJK 委员名单
wushu1.ppc@smjk.edu.my February 18th, 2015
Senarai AJK 委员名单 2018
· Pengerusi: Loh Ying (S5A)
· Naib Pengerusi: Lee Ke Lin (S4B)
· Setiausaha: Ooi Ruiying (S5A)
· Naib Setiausaha : Loh Zhi Xuan (S4A)
· Bendahari : Susanna Goh (S5B)
· Naib Bendahari: Devlyn Khew Xin Yi (K3A)
· Ketua Disiplin: Annie Lim Jia Suet (S5B)
· Penolong Disiplin: Lim Jia Hui (P4B)
· Ketua Projek Hijau: Loh Joe Yi (S5B)
· Ketua Kebersihan: Wong Yee En (S5D)
· Penolong Kebersihan: Ch’ng Zi Xuan (K3K)
· Ketua Akademik: Cheah Hooi Chien (S5J)
· Penolong Akademik: Teoh Yi QIan (S4I)
· Ketua Pengurusan Stok: Tan Kai Ying (S5A)
· Penolong Pengurusan Stok: Choong Chia Ying (K3J)
· Wakil: F1- Looi Zi Xuan (K1L)
F2- Seah Pei Jia (K2A)
F3- Ong Yi Rei (K3C)
F4- Nicole Beh Zhi Qi (S4B)
F5- Oon Qian Hui (S5E)
Guru Penasihat: Cik Wong Kwang Ping
Pn. Seow Soo Koon
Pn. Lizawati binti Asmani
Senarai AJK 委员名单 2017
· Pengerusi: Tang Hing Yuen (P5B)
· Naib Pengerusi: Loh Ying (S4A)
· Setiausaha: Ooi Ruiying (S4A)
· Naib Setiausaha : Lee Ke Lin (K3A)
· Bendahari : Koay Yun Min (S5J)
· Naib Bendahari: Susanna Goh (S4A)
· Ketua Disiplin: Yeoh Hui Koon (S5B)
· Penolong Disiplin: Lim Jia Hui (K3M)
· Ketua Projek Hijau: Lau Soo Rong (S5A)
· Ketua Kebersihan: Chew Yee (S5F)
· Penolong Kebersihan: Wong Yee En (S4D)
· Ketua Akademik: Lau Chy Yan (S5B)
· Penolong Akademik: Annie Lim Jia Suet (S4B)
· Ketua Pengurusan Stok: Beh Xiao Qi (P5B)
· Penolong Pengurusan Stok: Tan Kai Ying (S4A)
· Wakil: F1- Seah Pei Jia (K1I)
F2- Chuah Wei Shan (K2B)
F3- Loh Zhi Xuan (K3A)
F4- Cheah Hooi Chien (S4J)
F5- Lim Kai Xuan (S5H)
Guru Penasihat: Cik Karen Tham Chiea Huey
Cik Lili Lim
Pn. Seow Soo Koon
Pn. Fatimah Syam Bt. Che Man
Cik Wong Kwang Ping
Senarai AJK 委员名单 2016
Pengerusi : Tan Song Ning (S5A)
Naib Pengerusi : Tang Hing Yuen (P4B)
Setiausaha : Lim Jia Wen (P5B)
Penolong Setiaushaha : Loh Ying (K3A)
Bendahari: Chin Qi Wei (S5A)
Penolong Bendahari: Koay Yun Min (S4J)
Ketua Disiplin: Lee Ling Hui (S5B)
____________________________________________________________________________________________
Senarai AJK 委员名单 2015
Pengerusi : Chu Yu Yan (S5F)
Naib Pengerusi : Tan Song Ning (S4A)
Setiausaha : Lim Yi Xiu (S5A)
Naib Setiausaha : Lim Jia Wen (P4B)
Bendahari : Ng Sin D (S5C)
Naib Bendahari : Chin Qi Wei (S4A)
Ketua Kebersihan : Nicole Tye June Yih (S5C)
Pen. Kebersihan : Yeoh Hui Koon (K3A)
Ketua Akademik : Chuah Kai Wei (S5B)
Pen. Akademik : Yoehana Larasati (P5B)
Ketua Disiplin : Kam Shien-Yi (S5D)
Pen. Disiplin : Lee Ling Hui (S4B)
Ketua Pengurusan Stok : Ooi Ruiwei (S5C)
Pen. Pengurusan Stok : Ooi Ruiying (K2A)
Wakil :F1- Lee Ke Lin (K1C)
F2- Wong Yee En (K2D)
F3- Tang Hing Yuen (K3F)
F4 – Heng Wan Jing (S4F)
F5 – Koo Jia Wen (S5B)
Guru Penasihat : Cikgu Yap Phaik Yan
Cikgu Lili Lim
- Comments(0)